Sanatçı, araştırmacı ve yazarlar pilav gününde buluşacak

Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunları geleneksel ‘13. Pilav Günü’nde biraraya geliyor. Tarık Akan, Kadir İnanır, Kemal Sunal, Uğur Dündar, Hüsnü Mahli, Abdurrahman Dilipak, Vahap Munyar, Abdurrahman Yıldırım, Müge Anlı, Mahmut Övür, Mete Çubukçu, Celal Pir, Kadri Gürsel gibi çok sayıda sanatçı, araştırmacı ve yazarın eğitim görüp mezun olduğu Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi, 13 yıldır mezunlarını geleneksel pilav gününde biraraya getiriyor.


Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Mezunları Derneği İLMED’in her yıl mayıs ayı içinde düzenlediği geleneksel ‘pilav günü’ bu yıl da 16 Mayıs 2015, Cumartesi günü saat 11.00’de, fakültenin Nişantaşı kampusünde yapılacak. Tüm mezunlarının davetli olduğu etkinlikte bazı mezunlar yeni kitaplarını imzalayacak. Ayrıca iletişim profesörlerinden Prof. Dr. Özden Çankaya da Bir Kitle İletişim Kuramlarının Tarihi TRT kitabının imza töreniyle etkinliğe katılacak.

Mezunlar, Pilav Günü sonrasında üniversitenin 1977 – 1992 yılları arasında eğitime devam ettiği Dolapdere’deki merdivenlerde biraraya gelerek hatıra fotoğrafı çektirecek.