‘Madagascar Live’ ilk kez Türkiye’de!

23 Aralık 2014 Tarihinde Tarafından 5N1K, Etkinlikler, Tiyatro Kategorisinde Yayınlanmıştır.

Tüm zamanların en sevilen maceralarından Madagascar’ın canlı sahne şovu Madagascar Live, ilk kez Türkiye’ye geliyor. Madagascar’ın sevilen kahramanları, bu kez canlı tiyatro gösterisiyle çocuklarla buluşuyor.

Dreamworks’ün tüm dünyada gişe rekorları kıran Madagascar filminin karakterleri, orijinal film senaryosundan ilham alınarak hazırlanan Madagascar Live canlı sahne şovuyla Türkiye seyircisiyle buluşacak. Bu çok özel gösteri Madagascar’ın haylaz karakterlerinin serüvenini eğlenceli hikaye anlatımı, dans ve müzikle birleştirerek görsel bir şölene dönüştürecek. Gösteri, IEG Türkiye (İstanbul Entertainment Group) ve Stage Entertainment tarafından sunulacak.

Haylazlar Türkiye’de…

Madagascar Live gösterisi aslan Alex, zebra Marty, zürafa Melma ve su aygırı Gloria’nın New York Hayvanat Bahçesi’nden, Kral Julien’in çılgın Madagascar dünyasına uzanan kaçış serüvenlerini konu alacak. Gerçekçi sahne kurulumları, kostümler ve müzikle sımsıcak bir arkadaşlık hikayesi anlatılacak. Toplam 25 karakterin sahne alacağı gösteri izleyenleri Central Park Hayvanat Bahçesi’nden Madagascar’ın sahillerine taşıyacak.

Türkiye turnesine Bursa’dan başlayacak olan Madagascar Live!, 23-24-25 Ocak’ta Bursa Merinos Atatürk Kültür Merkezi’nde sahnelenecek. Ardından 30-31 Ocak ve 1 Şubat tarihlerinde İstanbullu çocukları büyülü bir dünyayla tanıştırmak üzere Ülker Sports Arena’da oynanacak. 6-7-8 Şubat’ta Ankara için “sahne!” diyecek ve üç gün boyunca Congresium Ankara’da çocuklarla bir araya gelecek.