Instagram’da 3 ilham perisiyle tanışın!

3 Şubat 2015 Tarihinde Tarafından 5N1K, Etkinlikler, Fotoğraf, Genel, Gezi, Hayat Kategorisinde Yayınlanmıştır.

Akıllı telefonlar hayatımıza girdiğinden beri, dünya küçüldü de küçüldü.  Ücretsiz fotoğraf paylaşma programı Instagram’da yer alan kullanıcılar, artık yeni nesil ilham perilerimiz! İşte hayata renk katacak, sıkıcı projeler yönetirken bile kaçabileceğiniz 3 Instagram perisi!

Rengarenk düşlerin peşindeyseniz: memoryweaver

Web tasarımcısı Marcus Rodriguez’in gözünden, birbirinden ilginç ve renkli doğa karelerine bakınca, ilham perileri etrafta uçuşmaya başlıyor. Marcus, fotoğrafa olan merakını, yaratacı güçlerle donatıyor. Masa dizaynına da takıntılı olanlar mutlaka göz atmalı. Instagram hesabı: @memoryweaver

Marcus4

memoryweaver

Marcus3

memoryweaver

Marcus2

memoryweaver

Marcus1

memoryweaver

Marcus5

memoryweaver

 

Doğa tutkunuysanız: laurenepbath

Tam bir doğa tutkunuysanız, gezmeyi de seviyorsanız, tatil alternatifleri arıyorsanız, Laurene Bath ile mutlaka tanışın ve onu takip edin. Lauren, bir turizm ve seyahat fotoğrafçısı.  Laurene ile Alaska’dan Avustralya’ya kadar dünyanın her köşesini gezip fotoğraflıyor. Instagram hesabı: @laurenepbath.

Lauren-Bath-4

Laurene Bath

Lauren-Bath-3

Laurene Bath

Lauren-Bath-2

Laurene Bath

Lauren-Bath-5

Laurene Bath

Lauren-Bath-1

Laurene Bath

 

Aksiyon peşindeyseniz: oceanconservancy

Okyanusları korumak için harekete geçen Ocean Conservancy grubunun hesabı olan @oceanconservancy, hem birbirinden ilginç deniz canlısının resmini paylaşıyor, hem de takipçilerini okyanus konusunda aksiyon alması için eğitiyor, bilgilendiriyor. 1972 yılında kurulan Ocean Conservancy, son 25 yılda denizlerden 723 bin ton atık çıkarıldığına dikkat çekiyor. Yani, varlıklarıyla yaşama ilham veren birbirinden ilginç okyanus canlılarının, takibinize ihtiyacı var!

ocean-conservancy-1

Ocean Conservancy

ocean-conservancy-2

Ocean Conservancy

ocean-conservancy-3

Ocean Conservancy

ocean-conservancy-4

Ocean Conservancy

ocean-conservancy-5

Ocean Conservancy