Duyur Sesini

 

sanatFilan’la Duyur Sesini!

 

Sevdiğimiz işi amatör ruhumuzu yitirmeden yapmak, “yeraltında” olanları ortaya çıkarmak, ana akım medyada yer bulamayanlara yeni bir mecra, sesini duyuramayanlara alternatif bir alan açmak, müzikten, sinemadan, edebiyattan, resimden, heykelden, fotoğraftan haber verirken kadınlar, LGBTİ’ler, engelliler, azınlıklar, göçmenler, çevre gibi toplumsal konularla ilgili duyarlılığı artırmak amacıyla yola çıktık. İstedik ki sadece bizim değil sizlerin de katkılarıyla büyüyen, güzelleşen bir site olsun, ana akım yayınlarda kendisine yer bulamayanlar, sözü olup paylaşacak mecrası olmayanlar bu kanaldan sesini duyursun. Sizler için Duyur Sesini diye bir bölüm oluşturduk. Kliplerinizi, tanıtım filmlerinizi, fragmanlarınızı, set arkası görüntülerinizi, röportajlarınızı, eğlenceli videolarınızı, tanıklıklarınızı yollayın yayınlayalım.

 

Nasıl mı?

 

Çektiğiniz videolarınızı Dropbox, Yandex Disk, Google Drive, we-transfer vb gibi servislere yükledikten sonra linkini iletisim@sanatfilan.com adresine, konu başlığına Duyur Sesini yazarak yollayabilirsiniz. Size en kısa sürede dönüş yaparak videonuz hakkında bilgi vereceğiz.

 

Ancak önemli bir uyarımız var!

 

Bize özel çekilmiş videoların yayın önceliği olacak. Ayrıca Youtube, Vimeo, Dailymotion gibi paylaşım sitelerine daha önceden yüklemiş olduğunuz videoların linklerini değil orijinal hallerini göndermeniz gerekecek. Aksi halde videolarınız maalesef sitede yayınlanamayacak.

 

Sevgiler.